banner
banner

Adnan Ağabey İyileşiyor

Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısında şarapnel parçasıyla ağır yaralanan Suudi Arabistan Havayolları çalışanı Adnan Paşaoğlu’ndan iyi haberler geliyor.

Suudi Arabistan Havayolları’nın Atatürk Havalimanı’nda 30 senedir görev yapan çalışanı Adnan Paşaoğlu canlı bombalı saldırıda ağır yaralandı. Suudi Arabistan’dan gelen bir turist kafilesini karşılayarak birlikte dış hatlar terminali geliş katından çıkan Paşaoğlu, burada ikinci canlı bombanın kendisini havaya uçurmasıyla bir anda yere yığıldı. Telsizde mesai arkadaşlarına ‘vuruldum’ diyen Paşaoğlu, alçak saldırıdan beri hastanede tedavi oluyor.

adnan-posaoglu-2

ÇALIŞANLARIN ’ADNAN ABİSİ’

Havalimanında hemen hemen herkesin tanıdığı Adnan Paşaoğlu, yardımseverliği ile tanınıyor. Hiç kimseyi geri çevirmeyerek elinden geldiğince yardımcı olan çalışanların ‘Adnan Abisi’ için havalimanı personeli dualarını esirgemiyor.

adnan-posaoglu-3

2 GÜN SONRA EMEKLİ OLACAKTI

Turist kafilesi ile saldırıya yakalanan Adnan Paşaoğlu, bombalı saldırı olmasaydı 2 gün sonra emekli olacaktı. Saldırıda Paşaoğlu’nun karşıladığı kafilede yer alan 6 SuudiArabistanlı turist ne yazık ki hayatını kaybetti. Onlara yardımcı olan 25 adnan-posaoglu-5yaşındaki bagaj taşıma görevlisi Yasin Öcal da aramızdan ayrıldı. Saldırıda 16 çalışanını kaybeden Atatürk Havalimanı personeli yaşama tutunmaya çalışan Adnan Abi’lerinin sağlık durumu hakkında her gün bilgi alarak dua ediyor.
Mesai arkadaşları ve ailesi sevindirici haberi dün aldı. Yoğun bakım ünitesinde tutulan Adnan Paşaoğlu, yavaş yavaş uyandırıldı. Son gelen bilgilere göre Paşaoğlu tedaviye olumlu cevap verdi ve kendisini yalnız bırakmayan ailesi ile dostlarını sevindirdi.

Airkule.com-ÖZEL

9 Temmuz 2016 Cumartesi – 16:35

KAYNAK: http://www.airkule.com/haber/ADNAN-AGABEY-IYILESIYOR/24243 ve https://giantjudge.wordpress.com/2016/07/10/adnan-agabey-iyilesiyor/

NOT: Bu haberi web siteme koymamın nedeni haber görsellerinde papağanlı bir fotoğrafımızın kullanılması… Televizyonda bile gören olmuş. Bugün de hastanede kendisini ziyaret ettim. Çok şükür, iyiye gidiyor. 

 


Article Categories:
Medyada TST
Likes:
0

Leave a Comment