banner
banner

TST Interactive’in 2012 Yılı İstatistikleri

Evet, öncelikle 2012 yılı nasıl geçmiş? Ona bakalım:

way_to_heaven-wide

“2013 yılında neler oldu?” başlıklı derlemenin “görmediği” small_smiley ilgi üzerine “2012 yılı nasıl geçmişti?” temalı başka bir derleme daha yaptım. Gerçi yine de bugüne kadar o fotoğrafı 12 kişi beğendi (25 Aralık 2013 tarihinde yazıldı bu tanım) ve sadece iki yorum aldı ama olsun. Çok ilgi çekmediyse de benim çok hoşuma gitti ve 2012’yi de özetledim. 1981-2011 arasını zaten biyografi videoları olarak http://www.tst.gen.tr/turgaysuattarcan.htm adresinden izlemiştiniz. O yüzden daha eski tarihlere değinmeyeceğim derlemelerde ama belki belgesellere devam etmeyeceğim. Belki de yıllar sonra yapacağım. O yüzden ayrıntıları unutmamam gerekiyor. İlerleyen yıllarda o videoların devamını yapsam da bu fotoğraftaki her ayrıntıya değinemeyeceğim tabii ki… Aslında 2011 yılında da İtalya ve Avusturya’ya gitmiştim ama 2011 yılında böyle bir derleme yapmak yerine Behind The Mask olayına ağırlık verdiğim bir belgesel video yaptığım için yer alamadı böyle bir kolajda ama olsun.

Fan sayfamı son günlerde kaç kişinin ziyaret ettiği bana bildirim olarak geliyor bazen. Fakat bugünkü bildirime bakar mısınız lütfen? 666 kişi tıklamış. scared-emoticon Zaten geçtiğimiz Cuma günü de ayın 13’üne denk geldi. 😛 Korkmaya başlıyorum. 😀 (17 Temmuz 2012 tarihinde yazıldı)

AyA1YJ-CAAEwcH_

@T_S_T_ 31 Dec 2012

31 Aralık dışında 2012 yılında web sitem http://www.tst.gen.tr ‘ye 36.626 ayrı ziyaretçi 41.100 kez girmiş. Teşekkürler! pic.twitter.com/K8yAZHeA

2012

Morning Sun & Mirror (Tribute Fotoğraflar Bölüm 5): Robbie Williams, Lil Wayne ve Bruno Mars; Michael Jackson vefat ettikten sonra onun anısına şarkılar yapmışlardı. Fakat hatırlarsanız, Michael Jackson ölmeden önce de kendisine besteler yapılmıştı. 8-9 yıl evvel “Michael Jackson Anthem”, “Calling Michael Jackson”, “Victorious” ve “Impersonatars” adlarındaki bu şarkılar için Türk Michael Jackson Fan Club buluşmalarından görüntüler kullanarak klipler yapmıştım. dailymotion.com/video/xcdqo1_ylk-turk-mj-fan-buluymalaryndan-gor_lifestyle ve dailymotion.com/video/xcoraa_impersonatars_lifestyle adreslerinden bu videoları izleyebilirsiniz. Eskiden binlerce kişi izlemişti o videoları YouTube’da ama maalesef kanalımı kapadılar.
Bu sefer de “Morning Sun” ve “Mirror” şarkılarına katıldığım MjTurkLover, Michael Jackson Türkiye, MjTurkFan ve ParodIstanbul Flashmob buluşmalarında çekilen fotoğraflarla klip yaptım. 2004 ve 2005’te yaptığım o kliplerin devamı olarak da bakabilirsiniz bu klibe… O yüzden bahsettiğim kliplerdeki fotoğrafları kullanmamaya çalıştım. O zamanlar bu kadar buluşma yoktu. Sadece katıldığım buluşma fotoğraflarını değil; katılmadığım buluşmaların fotoğraflarını, videolarını ve diğer fanların kişisel fotoğraflarını da kullanırdım. Öyle doldururdum. Fakat 8 yılda o kadar çok buluşma oldu ki, bu sefer eleyerek koymak durumunda kaldım. Ayrıca Gone Too Soon, Don’t Walk Away, Keep The Faith gibi MjTurkLover buluşma klipleri ile Monster, I’m So Blue, Heartbreak Hotel, Smooth Criminal Immortal Version gibi dans kliplerimde ve biyografi belgesellerimde kullandığım Michael Jackson’la ilgili fotoğrafları da kullanmadım. Hiç video da koymadım. Sadece fotoğraflara odaklandım. Umarım uğraştığıma değmiştir. İnşallah bu videodan sonra birbirleriyle konuşmayan bazı MJ Fan’lar eski günleri hatırlayıp tekrar barışırlar. Birlik ve beraberlik mesajı vermeye çalıştım yani nostalji temasını işlerken… Ayrıca her ne kadar diğer MJ Fan’larla 1995 yılından beri yazışsam da buluşmaya 2003’te başlamıştım. Yani bu yıl diğer MJ Fan’larla gerçek hayatta tanışmamın 10. yıl dönümü… Çok şey yaşadık. Koca bir aile gibi olduk. Beraber konserlere bile gittik, hatta zaten klibi o konserlerle noktaladım. İnşallah beğenir herkes… Tanım 1 seneyi aşkın bir süre önce yazıldı.

 


©25.02.2014 TST Interactive Company
 


Article Categories:
İstatistikler
Likes:
0

Leave a Comment