banner
banner

Novada’da TST’nin MJ Arşivi sergilendi

27 AĞUSTOS 2013, ÇEŞİTLİ HABER SİTELERİ, Novada Ataşehir AVM’de TST’nin Michael Jackson Arşivi sergilendi

MICHAEL JACKSON DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ NOVADA ATAŞEHİR AVM’DE

Novada Ataşehir AVM, Rock’ın Roll’un kralı Elvis Presley sergisinin ardından Pop’un Kralı Michael Jackson etkinliklerine ev sahipliğimichael-jackson-dogum-gunu-partisi-novada-4990346_2267_o yapacak.

Pop’un efsane ismi Michael Jackson, doğum günü olan 29 Ağustos tarihinde Novada Ataşehir AVM’de hayat bulacak; ünlü sanatçının 55. doğum günü, 29-30-31 Ağustos tarihlerinde “Forever Michael Jackson Günleri” etkinlikleriyle kutlanacak.

Üç gün sürecek etkinlik kapsamında Michael Jackson hayranlarının özel koleksiyonlarındaki parçalar Novada Ataşehir AVM’de sergilenecek. Efsane sanatçıya ve Jackson kardeşlere ait plaklar, kasetler, CD, DVD, posterler, Michael Jackson’ın kapak olduğu dergiler ve gazete haberleri bu çok özel sergi ile hayranlarına ulaşacak.

Sanatçının doğum günü olan 29 Ağustos’ta Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi’nin meydanında flash mob dans gösterisi, 31 Ağustos’ta ise Melih Semiz organizasyonuyla milyonlarca insanı kendine hayran bırakan Michael Jackson dans gösterisi gerçekleşecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte ünlü sanatçı ile ilgili sorulara doğru yanıt veren ziyaretçilere sürpriz hediyeler verilecek.

novadakaynak

NOT: Bu haberi “Medyada TST” bölümüne konmasının nedeni bu Michael Jackson sergisinde Turgay Suat Tarcan’ın MJ koleksiyonundan ürünlerin sergilenmesi… Ayrıntılar için http://www.tst.gen.tr/Music/Novada.htm adresinden Turgay’ın günlük yazısını okuyabilirsiniz.

©2013 TST Interactive Company

 


Article Categories:
Medyada TST
Likes:
0

Leave a Comment