banner
banner

United Airlines’den Uçuş Öncesi Tatbikat

30 HAZİRAN 2012, Çeşitli haber sitelerinde yayınlanan ve TST’nin de fotoğraflarında göründüğü United Airlines test uçuşu haberleri

havalimaninda-ilginc-prova_haber_234095

PAZARTESI GUNU NEW YORK ISTANBUL ARASINDA HAFTANIN HER GUNU KARSILIKLI OLARAK SEFERLERE BASLATACAK DUNYANIN EN BUYUK HAVA YOLU SIRKETI UNITED AIRLINES, ATATURK HAVALIMANI’NDA BIR ILKI GERCEKLESTIRDI VE SANKI UCUSLAR BASLAMIS GIBI YAKLASIK 80 KISILIK PERSONELLE GENIS CAPLI IKI GUN SURECEK TATBIKAT BASLATTI.
Pazartesi günü New York İstanbul arasında haftanın her günü karşılıklı olarak seferlere başlatacak dünyanın en büyük hava yolu şirketi United Airlines, Atatürk Havalimanı’nda bir ilki gerçekleştirdi ve sanki uçuşlar başlamış gibi yaklaşık 80 kişilik personelle geniş çaplı iki gün sürecek tatbikat başlattı.
Atatürk Havalimanı’ndaki yetkililer uçuş öncesi bir hava yolu şirketinin personelini ilk kez yolcuların kontuarlardan uçağa binene kadar karşılaştığı bütün uygulamalardan dolayı eğitim testinden geçirdiğini belirttiler.
United Airlens’in İngiltere, İskandinavya, Avrupa ve Rusya Bölgesel Direktörü David Linnocent, personelin eğitim testinden geçirilmesiyle ilgili şöyle konuştu:
“Özellikle United’in bu uygulamayı yapmasındaki sebep yolcularımızın terminale girdikten sonra uçağına binene kadar kendisinin ve bagajlarının karşılaşacaklarının sistemde test edilmesidir. Karşılaşacağı lokal uygulamalardan doğabilecek aksaklıkların önlenmesi, bir aydır yaptığı yer personeli eğitiminin tamamlandıktan sonra kendi kendini test etmesidir. Ayrıca Pazartesi başlayacak olan uçuşlarda -ve bu uçuşlar New York’tan İstanbul’a, İstanbul’dan New York’a her gün olacak- tamamen yolcu memnuniyetini yüzde yüz sağlayabilmek amacıyla kendi kendisini test etmesinden ibarettir. Bu testlerimiz 2 gün sürecek bugün ve yarın, biz burada eğitimimizin karşılığında ne kadar verim alabileceğimizi veya hangi noktaları düzeltmemiz gerektiğini anlayarak, o noktadan hareketle yolcumuza en iyi kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz.”
Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden United Airlines, İstanbul-New York seferlerine Boeing 767/300 tipi uçaklarla, 2 Temmuz Pazartesi günü başlayacak. – İstanbul / Bakırköy

Haber Tarihi: 30 Haziran 2012 Cumartesi Saat 12:08
Doğan Haber Ajansı [3747683] DHA
KAYNAK: http://www.haberler.com/united-airlines-den-ucus-oncesi-tatbikat-3747683-haberi/ ve http://www.diyadinnet.com/HABER-31931-united-airlinesden-u%C3%A7u%C5%9F-%C3%B6ncesi-tatbikat

United Airlines’den Uçuş Öncesi Tatbikat

united-airlines-dan-sefer-oncesi-tatbikat-268

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden United Airlines, pazartesi günü gerçekleştireceği İstanbul-New York seferleri öncesinde Atatürk Havalimanı’nda personeliyle birlikte bir eğitim testi gerçekleştirdi.
Atatürk Havalimanı’nda bir havayolu şirketi ilk defa böyle bir uygulama gerçekleştirirken, uygulama kapsamında United Airlines’ın Atatürk Havalimanı’nda yer hizmetlerini gerçekleştiren personelleri, tıpkı uçuşlar başlamış gibi yolcu rolünde check -in kuyruğuna girerek, ellerinde tuttukları temsili United Airlines Passaport yazan kartlarla işlemlerini yaptı. United Airlines yetkilileri de havalimanında board üzerinde yazılı olarak İstanbul – New York seferini yansıtırken, gerçekleştirilen çalışmaların ciddiyetle sürmesi dikkatlerden kaçmadı.
Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden olan United Airlines, 2 Temmuz 2012 Pazartesi günü İstanbul-New York seferlerine başlayacak.

KAYNAK: http://www.gokyuzuhaberci.com/19650/united-airlines-dan-sefer-oncesi-tatbikat/

Havalimanında ilginç prova

foto22

Dünya’nın en büyük havayolu şirketlerinden United Airlines, İstanbul – New York seferleri öncesinde Atatürk Havalimanı’nda personeliyle eğitim testi gerçekleştirdi
United Airlines’ın Atatürk Havalimanı’nda yer hizmetlerini gerçekleştiren personelleri, tıpkı uçuşlar başlamış gibi temsili yolcuların işlemlerini yaptı.
United Airlines, 2 Temmuz Pazartesi günü İstanbul-New York seferlerine başlayacak. Uçuş öncesi United Airlines, yolcuların kontuarlardan uçağa binene kadar karşılaştığı bütün uygulamaların provasını yaptı. Bazı personeller temsili yolcu olurken, diğer çalışanlar eğitim testinden geçti. Atatürk Havalimanı’nda ilk kez böyle bir prova yapılırken, personeller tıpkı uçuşlar başlamış gibi temsili yolcuların tüm işlemlerini yaptı.

30.06.2012 13:23
KAYNAK: http://www.haberdar.com/havalimaninda-ilginc-prova-3515604-haberi

United Airlines, İstanbul-New York uçuşlarına başlayacak

31931United Airlines, 2 Temmuz’dan itibaren İstanbul-New York arasında karşılıklı uçuşlara başlayacak.
Havayolu şirketi, Atatürk Havalimanı’nda uçuş öncesi personeline yönelik eğitim testi gerçekleştirdi.
Eğitim testine ilişkin basın mensuplarına açıklama yapan United Airlines İngiltere, İskandinavya, Avrupa ve Rusya Bölgesel Direktörü David Linnocent, chek-in sisteminin test edilmesi, lokal uygulamalardan doğabilecek aksaklıkların önlenmesine yönelik yaklaşık bir aydır devam eden personel eğitiminin sona ermesi dolayısıyla testin gerçekleştirildiğini söyledi.
Linnocent, uygulamanın 2 Temmuz Pazartesi gününden itibaren her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek İstanbul-New-York uçuşlarda yüzde 100 müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla havayolu şirketinin kendini test etmesine yönelik yapıldığını ifade ederek, “Bu testlerimiz, bugün ve yarın devam edecek. Burada eğitimimizin karşılığında ne kadar verim alabileceğimizi veya hangi noktaları düzeltmemiz gerektiğini tespit ederek, yolcularımıza en iyi kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.
Eğitim testi uygulamasının, Atatürk Havalimanı’nda ilk kez gerçekleştirildiği belirtildi.

AA 30 Haziran 2012
KAYNAK: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20884199.asp

Dünya devi Atatürk Havalimanın’da test yaptı

united-airlines-den-ucus-oncesi-tatbikat-3747683_oDünyanın en büyük havayolu şirketlerinden United Airlines, pazartesi günü gerçekleştireceği İstanbul-New York seferleri öncesinde Atatürk Havalimanı’nda personeliyle birlikte bir eğitim testi gerçekleştirdi.
Atatürk Havalimanı’nda bir havayolu şirketi ilk defa böyle bir uygulama gerçekleştirirken, uygulama kapsamında United Airlines’ın Atatürk Havalimanı’nda yer hizmetlerini gerçekleştiren personelleri, tıpkı uçuşlar başlamış gibi yolcu rolünde check -in kuyruğuna girerek, ellerinde tuttukları temsili United Airlines Passaport yazan kartlarla işlemlerini yaptı. United Airlines yetkilileri de havalimanında board üzerinde yazılı olarak İstanbul – New York seferini yansıtırken, gerçekleştirilen çalışmaların ciddiyetle sürmesi dikkatlerden kaçmadı.
Dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden olan United Airlines, 2 Temmuz 2012 Pazartesi günü İstanbul-New York seferlerine başlayacak.

30 Haziran 2012 | 12:55
MÜCAHİT ERDOĞAN
İSTANBUL
KAYNAK: http://www.iha.com.tr/dunya-devi-ataturk-havalimaninda-test-yapti-233190-haber

United, Atatürk Havalimanı’nda personele prova yaptırdı

59605United Airlines, İstanbul – New York seferleri öncesinde Atatürk Havalimanı’nda personeliyle eğitim testi gerçekleştirdi
İSTANBUL- Dünya’nın en büyük havayolu şirketlerinden United Airlines, İstanbul – New York seferleri öncesinde Atatürk Havalimanı’nda personeliyle eğitim testi gerçekleştirdi. United Airlines’ın Atatürk Havalimanı’nda yer hizmetlerini gerçekleştiren personelleri, tıpkı uçuşlar başlamış gibi temsili yolcuların işlemlerini yaptı.
United Airlines, 2 Temmuz Pazartesi günü İstanbul-New York seferlerine başlayacak. Uçuş öncesi United Airlines, yolcuların kontuarlardan uçağa binene kadar karşılaştığı bütün uygulamaların provasını yaptı.
Bazı personeller temsili yolcu olurken, diğer çalışanlar eğitim testinden geçti. Atatürk Havalimanı’nda ilk kez böyle bir prova yapılırken, personeller tıpkı uçuşlar başlamış gibi temsili yolcuların tüm işlemlerini yaptı.

01 Temmuz 2012 Pazar 11:00
KAYNAK: http://www.turkiyeturizm.com/news_detail.php?id=40543&uniq_id=1341716863

 


Article Categories:
Medyada TST
Likes:
0

Leave a Comment