banner
banner

Katkıda Bulunanlar

anim

İLKER ALTIPARMAK: İlker, TST Interactive’in ilk yıllarında gördüğünüz animasyonu yaptı. Böylece görselliğime katkıda bulunmuş oldu. Server değişikliğimde beni zor durumlardan kurtardı. Ayrıca sanal alemde bir sorunumda
ilk musallat olduğum kişilerden biridir. Çok teşekkürler ve bilgisayar kariyerinde başarılar…
TOLGA SAYGI: Gerçekten bana çok yardım etti. Bu siteyi onun sayesinde bu hale getirdim. Sorularımı büyük içtenlikle yanıtlayıp bana yardım etti. Ne kadar teşekkür etsem az…
AHMET EDİP TAŞOĞLU: Web sitemi yıllar evvel kendi server’ıma taşırken teknik anlamda ondan da çok destek aldım. Ne zaman teknik anlamda bir sorunum olsa cevap verir zaten. Çok teşekkürler kanka…Image20
ÖZGÜR ULUKAN: 1999 yılında açtığım web sitemin eski menüsünü 2000 yılında filan Tolga Saygı yapmıştı ya? İşte Özgür de en az onun kadar, hatta belki de ondan fazla desteği oldu. 2016’ya girerken web siteme modern bir sistem kurdu ve web sitemi yenileme konusunda cesaret verdi.
MARGIE DE-FARIA: Bana sitesindeki fotoğrafları kullanmama izin verdi. Hatta istediğim Michael Jackson fotoğraflarını bizzat kendisi yolladı ve bir iki fotomontaj yaptı.
AYŞEGÜL BALACA: O da “Bad 25” bölümünün görselini hazırladı.
MELİS TAŞ: Biz webmasterlıkta birlikte geliştik diyebilirim. Çünkü ne öğrenirsek öğrenelim hep birbirimize haber verdik ve önerilerde bulunduk. Önerilerin için teşekkürler Britney Fan…
ERSİN EROL: Bana bir takım şeyler öğretti ve önerilerde bulundu. Teşekkürler…
TANESE: Tanese çok özel bir ziyaretçimdi, çünkü her zaman forumuma gelip bir şeyler yazardı. Teşekkürler, Tanese…
ERCAN DEMİREL: Şu anda499455 üstte gördüğünüz banner’ı o yaptı. Ona teşekkür etmiyim de kime edeyim? Ayrıca www.barismanco.de sitesindeki Barış Manço fotoğraflarını kullanmama izin verdi.
G.ISABELLA: Bana “We are the world”‘ün sözlerini yolladı. Sözleri Michael Jackson’ın English’teki bölümünde görebilirsiniz.
FARUK OĞUZ: Kendi web sitesinde bulunan Şebnem Ferah fotoğraflarını kullanmama izin verdi. Şebnem Ferah tarafı onun sayesinde renkli…
JEFF ENDO: Freeservers’la yaptığım sayfalarımda sorun olduğu zaman bana yardım etti. O olmasaydı,belki birçok şeyi yeniden yazacaktım.
GÜL AYAYDIN: Bana ait olan bazı fotoğrafları scan edip bana yolladı. Teşekkürler Gül Abla…
TSVIKA KRAUZER: İlk kez web site yapmayı Treeway’den öğrendim. O olmasaydı, belki de çok geç webmaster olacaktım. (22.11.1999)tst
DENİZ MERMER: Bana çok güzel bir banner yaptı. Bu bannerı hep kullanacağım.
BLUE JEAN: Ocak 1993’ten beri okuduğum Blue Jean dergisinden bir şeyi izin almadan kolay kolay kullanamazsınız. Başta Tolga Akyıldız olmak üzere Blue Jean’e teşekkür etmek istiyorum çünkü Volvox röportajını web sitemde kullanmama izin verdiler.
LORİ WALKER: Bana harika bir fotomontaj yaptı. Sizce de güzel değil mi?

talking
ASLI GÖKYOKUŞ: Türkiye’nin kuşkusuz en iyi 3 rockçısı arasına giren Aslı’nın bizzat kendisiyle e-mailleştim. Gerçekten göründüğü gibi bana içten ve samimi davranan Aslı resmi sitesindeki bilgileri kullanmama izin verdi. Hem şarkıların, hem kendin, hem de siteme yaptığın katkı için teşekkürler Aslı…
SUAT GÜLDEN: Dans Kulübü arkadaşlarımdan olan Suat online albümüm için fotoğraf scan edenlerden… O fotoları taradığın ve bana gelmeyince üşenmeden tekrar tarayıp disketle bana ulaştırdığın için nasıl teşekkür etsem bilemiyorum sana… Artık yıllardır kendim kendi scanner’ım ile tarıyorum ama bu iyiliği unutmadım.
DOĞUKAN HAZAR MANÇO: Türkiye’nin en sevilen sanatçısı olan rahmetli (ki bizim için ölmedi) Barış Manço’nun oğlu Doğukan’a verdiği röpörtaj için minnettarım. Taa Amerika’lardan röpörtajımı yanıtladı. Tabii ki diğer röportaj veren kişilere de teşekkür ediyorum ama bu yazıyı 2002 yılında güncellediğimde onu da eklemişim. Ama 2016 yılında tekrar o teşekkür bölümünü bir iki eklenmiş isimle güncelleyip copy+paste yaparken silmek istemedim.
MİRHAN KARADENİZ: Mjturkfan227522_5986683890_4312_n owner’ı Mirhan bana çok güzel fotomontajlar yaptı. O kadar güzel ki bazılarınız gerçek bile sanmış olabilir ilk görüşte 🙂 Mirhan, bu işlere devam et ve keep Michaeling.
BERK HAKAN: Kültür’den arkadaşım Berk’e fotoğraf kesmeyi öğrettiği için teşekkürler.
CAN ÖZDİLEK: Türkiye’nin en büyük Mariah Carey fanatiği ve aynı zamanda bir Blue Jean yazarı olan Can, Mariah Carey bölümümdeki yanlışları düzeltti. Çok da iyi etti. Sağol.
AYKUT BALCI & GÖKHAN SİSOVA: www.sadecemuzik.net sitesinde bana köşe yazarlığı ayarlayarak müzikle ilgili yeni yazılar yazmam için ilham verdiler. Ayrıca Gökhan’ın yazılarım için yaptığı görseller harikaydı.
TUĞBA AĞAOĞLU & ÖZGÜR MERİÇ: Onlar da Spor Turco sitesinde beni editör yapmışlardı. Sporla ilgili yazılarıma teşvik eden onlardı. Gerçi o site tarih oldu ama kendi web sitemde yazılarım yaşıyor.
MUHİTTİN KURBAN & MEHMET ALİ GÜNSÜZ: Onlar ise www.sebnemferahclub.com ekibine alarak Şebnem Ferah’la ilgili makaleler ve konser izlenimleri yazmamı önerdiler. Diğer Şebnem Ferah siteleri TST Interactive’in içeriğini çalarken onlar beni çok prestijli sitelerinde röportaj ve İngilizce sorumlusu yapmışlardı. Hatta Şebo ile tanışmamı bile sağladılar. Ne desem az…
TÜM ZİYARETÇİLERİM: Hepinize çok teşekkürler! Sizi atlayamam. Özellikle de Ziyaretçi Defreri’me ve forumuma yazanlara teşekkür ederim.

 

©2000-2016 TST Interactive

 


Article Categories:
Kategori Dışı
Likes:
0

Leave a Comment